Znajdziesz tu coś o postarzaniu i ozdabianiu mebli poprzeplatane drobnymi życiowymi przemyśleniami i szczyptą humoru, ale nade wszystko jest to blog poświęcony mojej skłonności do decoupage.
Blog > Komentarze do wpisu

Pojawiam się i znikam

Bardzo nie lubiłam wchodzić  na blogi i czytać o przenosinach, bo wchodzi człowiek napalony żeby zobaczyć, co kto wytworzył a tu  przenosiny. ale w końcu i ja podjęłam taką decyzję z jakich powodów oszczędzę wyjaśnień, bo to już nieważne. Mogę być posądzona o posiadanie robaków, bo jak nie zmiana szablonu to zmiana bloga a wszystko po niezbyt długiej  mojej bytności tutaj, ale trudno. Wiele znajomych linków zabieram ze sobą, bo kryją się za nimi fantastyczne osoby i nie zamierzam zrywać takich kontaktów no i oczywiście zostawiam mój nowy adres i zapraszam.

http://decobakcyl.blogspot.com/poniedziałek, 28 marca 2011, kraszynka
Tagi: decoupage

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/03/28 16:12:57
Już wpisałam Twój nowy adres w ulubione. Pozdrawiam:)
-
kraszynka
2011/03/28 18:12:10
Super. Tak trzymać.
Grazyna
-
2011/03/28 18:28:24
Szkoda,wszyscy uciekają,ja zostaję.Flydot pokazała jak umieścić w Ulubionych to wieczorem pokombinuję.Powodzenie na,, nowej drodze"
-
kraszynka
2011/03/28 19:09:39
Dzięki za życzenia na nową drogę to tylko przenosiny. Będę zaglądać i nie zamierzam zapomnieć jak już wspominałam, bo miło bywało i lubię Twój styl, co już pisałam zapewne.
Grażyna
PustaMiska - akcja charytatywna
Web Counter
Galeria Unikatu