Znajdziesz tu coś o postarzaniu i ozdabianiu mebli poprzeplatane drobnymi życiowymi przemyśleniami i szczyptą humoru, ale nade wszystko jest to blog poświęcony mojej skłonności do decoupage.
Blog > Komentarze do wpisu

Mała i duża dama

Ponieważ jest to prezent z okazji imienin wypadało żeby wzór był nobliwy, więc padło na damę i róże. Ponadto przeszła mi już na dobre trauma po postarzanym krześle, które się lekko rozmazało postanowiłam trochę postarzyć damę no i wreszcie użyłam crackle – opóźniona w rozwoju.

Taki mały truizm - wykonanie prezentów zdekupażowanych powinno odbywać się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Ale oczywiście nie zaplanowałam odpowiedniego wyprzedzenia czasowego. Wystarczyło, że wypadł jeden dzień, bo się przeziębiłam i nie zdążyłam wycieniować różyczek na dole pudełka i w ogóle musiałam gonić ze wszystkim. Ot samo życie.


Poniżej mała i duża dama w wersji z tasiemką i bez. sobota, 09 października 2010, kraszynka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/10/10 14:06:06
Bardzo ładny komplet. Nie przepadam za krakiem jednoskładnikowym, a szczególnie jak wyłazi spod naklejonego motywu. Podoba mi się jak nakleiłaś damę, z lekkim cieniowaniem. Jest elegancko, a zarazem wyraziście. Na pewno się spodoba.
Pozdrawiam
Anka
-
Gość: kraszynka, *.chello.pl
2010/10/10 17:35:43
Dzięki Aniu.
-
2010/10/12 19:25:59
Kojarzy mi się bardzo jesiennie ,ale ciepło.Eleganckie
PustaMiska - akcja charytatywna
Web Counter
Galeria Unikatu